O společnosti

Společnost Chemoplast má za sebou již více jak 60 let zkušeností s výrobou plastů. Naše služby zahrnují kompletní zajištění procesů od návrhu designu přes přípravu výroby a její realizaci až po skladování a logistiku hotových plastových produktů ke klientům. Na více než 2000 čtverečních metrech výrobních prostor je k dispozici technologie pro lisování, montáž, potisk, sklad hotových výrobků a lisovacích forem. Našim zákazníkům se snažíme vždy vyhovět dle jejich specifických požadavků a poskytnout jen ty nejkvalitnější služby v oblasti zpracování plastů.

Naše vize

Pro Chemoplast je vysoká kvalita produktů včetně ochrany životního prostředí a služeb priorita. K zajištění vysoké kvality je ve společnosti zaveden Integrovaný systém řízení podle normy ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001. Vyhlášení politiky integrovaného systému řízení je nahlédnutí zde.

„Vaše požadavky, přání přeměníme v plastickou skutečnost.“

Poslání

Našim posláním je uspokojit požadavky zákazníků a zaměstnávat motivované, odborně zdatné, správně ohodnocené zaměstnance.

Historie

Chemoplast BEC patří v České republice mezi společnosti, které mohou nabídnout kompletní zpracování plastů. Potřeby zákazníků u nás i v zahraničí naplňujeme s úspěchem již více než 60 let. Dodávky forem, stejně tak jako zpracování technických plastů umíme přizpůsobit vašim požadavkům a dodáváme je komplexně jako služby na klíč. To vše v nejvyšší kvalitě, dle příslušných norem a s využitím nejmodernějších technologií. Dlouholetá tradice a výhody komplexního řešení na klíč jsou pro spolupráci s naší společností tím nejlepším doporučením.

Certifikáty